Карта побиту у зв’язку з об’єднанням родини

10683

Підставою для легалізації в Польщі може бути не тільки робота або навчання. Якщо ви бажаєте забрати в країну своїх рідних, то вони можуть залишитися тут на підставі Карти побиту у зв’язку з об’єднанням сім’ї. Читайте, які документи для цього необхідні в нашій статті.

Дозвіл на тимчасове перебування з метою з’єднання з сім’єю надається іноземцю, якщо виконуються в сукупності наступні вимоги:

Читайте також: Все про карту побиту для іноземців у Польщі

1) іноземний громадянин, який подає документи на вищевказане дозвіл, перебуває на територію Польщі і приїхав для об’єднання з іноземним громадянином, який, у свою чергу, перебуває в Польщі:

а) на підставі дозволу на постійне проживання,
б) на підставі дозволу на перебування довготермінового резидента ЄС,
в) у зв’язку з присвоєнням йому статусу біженця,
г) у зв’язку з наданням йому додаткового захисту,
д) повинен знаходиться на території Польщі щонайменше протягом 2 років на основі подальшого дозволу на тимчасове перебування, при цьому термін дії не повинен бути менше одного року,
ж) на підставі дозволу на тимчасове перебування, про який йдеться у ст. 151 п. 1 (карта в зв’язку з науковими дослідженнями),
з) на підставі дозволу на тимчасове перебування в цілях виконання роботи в професії, що вимагає високих кваліфікацій,
і) у зв’язку з наданням дозволу на проживання з гуманітарних міркувань.

Читайте також: Як перевірити, чи дійсна карта побиту?

2) має:

а) медичне страхування (ZUS чи приватне — PZU, AXA),
b) джерело стабільного і регулярного доходу, достатнього для покриття витрат на утримання себе та членів сім’ї, які перебувають на його утриманні не менше 500 злотих на кожного члена сім’ї.

3) забезпечене на території Республіки Польща місце проживання.

Положення вище зазначеного п. п. 2 і 3 не застосовуються в разі, якщо іноземцю видано дозвіл на тимчасове проживання у зв’язку з отриманням статусу біженця.

Читайте також: Коли іноземцю можуть відмовити у видачі Карти побиту?

Членами сім’ї, про яку йдеться вище, вважаються:

1) особа, яка перебуває з іноземцем у визнаному законодавством Республіки Польща, шлюбі;

2) неповнолітня дитина іноземця та особи, яка перебуває з ним у визнаному закон Республіки Польща шлюбі, у тому числі дитина усиновлена;

3) неповнолітня дитина іноземця, в тому числі усиновлений дитиною, що знаходиться на його утриманні.

Дозвіл на перебування членам сім’ї видається на час дії дозвіл іноземця з якими об’єднується вказаний іноземець (член сім’ї).

Автор статті: Ірина Мізіна — юрист Польської юридичної фірми для іноземців “Кацпжак і Ковалак”

Більше корисних статей Ви можете знайти в блозі: prawopraciukrainciw.wordpress.com

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Добрий день,у мене таке запитання,я вийшла заміж за громадянина польщ
    і,які документи мені потрібно мати,щоб подати на карту часового побиту .я працюю в польщі.дякую.

  2. Доброго дня! Чоловік працює в Польщі чекає карту часового побиту!Чи може він взяти нас з дітьми на злучення сімї? І що для того потрібно?

  3. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно ли подать документы на получение карты побыту в связи с воссоединением семьи в польском консульстве в г.Брест Республика Беларусь?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here