Домой Депортація з ЄС

Депортація з ЄС

1.50K просмотрыДепортация
0
0 Комментариев

Добрий день!Отримав депортацію в Чехії на ЄС терміном на 1 рік і був занесений в базу даних SIS.Рік рахується з останнього виїзду з ЄС (6.02.2018)і закінчується 6.02.2019р.Чи можу я вільно вїхати в ЄС по закінченні цього терміну чи пропустять мене? Вїхати планую 9.02.2019р.   Дякую!!!

Ответ на вопрос
0

Доброго Дня!

Після закінчення терміну заборони вїзду Ваші дані в SIS анульовуються автоматично. Важливо правильно порахувати термін заборони, так як Рішення про заборону в’їзду, стає законним і вступає в дію з плином 14 днів від його призначення.14 днів вам дають на те, щоб оскаржити Рішення. Термін дії заборони в’їзду рахуємо від дати, з якої рішення вступає в дію. При чому термін, зазначений у місяцях, закінчується в день, який відповідає першому дню терміну, якщо такого дня не було в цьому місяці — то в останній день місяця.

Рішення про депортацію часто вручається безпосередньо іноземцю в момент перетину кордону, тому коли ви приймаєте Рішення, то можете відразу подати заяву про відмову від права на оскарження. Потенційно ми можемо, таким чином, скоротити час дії заборони на 14 днів.

В Вашому випадку все залежить від того чи подали ви заяву про відмову від права оскарження чи ні.

Ответ предоставила Канцелярия LexPolonia, ул. Kielecka 22/4, 31-525 Краков, www.lexpolonia.com тел: +48 12 418 40 04, +48 690 888 680, e-mail: contact@lexpolonia.com

Данный ответ носит общий информационный характер и не является юридической консультацией по конкретному делу. Более подробная оценка юридического статуса требует анализа полного фактического состояния, документов и прямого контакта с Адвокатом. Окончательные выводы могут отличаться от содержания предоставленного ответа. Портал и Фирма не несут ответственности за последствия действий, принятых читателем на основе информации, которая содержится в разделе «Вопрос-Ответ» на сайте.

Ответ изменён
error: Копирование запрещено