У першому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів варшавська Легія легко, за сумою двох матчів, пройшла ірландський Корк Сіті.
Легія Варшава – Корк Сіті 3: 0 (1: 0). Перший матч 1: 0
Голи: Канте, 27, Радович, 73, з пенальті, Карлітос, 89
Легія: Малаж, Ремі, Астіз, Вітеска (Антоліч, 69), Вешович, Кафу, Мончиньський, Кухарчик (Глоушек, 46), Надь, Канте (Карлітос, 64), Радович
попередження Астіз

Арбітр Кай Ерік Стін (Норвегія). Варшава. Stadion Wojska Polskiego
Господарі почали активно і вже на 8-й хвилині Міхал Кухарчик міг відкривати рахунок, але не влучив у ворота з вигідної позиції. Перший гол прийшов ближче до півгодини гри. Гвінейський форвард Легії канту, який перебрався в столицю з Вісли Плоцьк, добре прийняв португальця Кафу і потужно пробив прямо по центру воріт, але голкіпер ірландців з цим ударом не впорався.
В середині другого тайму гості порушили правила у своєму штрафному майданчику і Мирослав Радович чітко реалізував пенальті.
Під кінець матчу відзначився ще один новачок столичного клубу, 28-річний іспанський форвард Карлітос, придбаний у Віслі Кракова. Іспанець використовував чудовий пас того ж Радовича і з кута штрафного майданчика закрутив м’яч у кут.

Легія впевнено долає ірландський кордон і в другому кваліфікаційному раунді гратиме з новоспеченим чемпіоном Словаччини, Спартаком Трнава, дебютантом Ліги чемпіонів. Словацька клуб в першому колі провів важкі матчі з клубом Зрінськи Мостар з Боснії, перемігши вдома – 1: 0 і утримавши нічию в Боснії – 1: 1.
Матч Легія Варшава – Спартак Трнава пройде 24 липня, у Варшаві, в 20.45.