Польські футболісти дотерпіли до кінця і вирвали нічию з ірландської збірної

119

Будучи вільною від офіційних матчів в Лізі Націй, збірна Польщі провела контрольний поєдинок проти збірної Ірландії.
Польща – Ірландія 1: 1 (0: 0)
Голи: Кліх, 87 – Обрайан, 53
Польща: Щенсни, Кендзьора, Глик (Беднарек, 61), Камінський, Реца (Пьетржак, 72), Курзава (Кадзіор, 46), Крихов’як (Шиманьський, 73), Лінетт, Блашчіковскі (Франківський, 81), Милик, Пьятек (Кліх , 61)
Арбітр Борис Марфейка (Словаччина). Вроцлав. міський стадіон
Наставник польської збірної Єжі Бржечек дав відпочити лідерам команди Роберту Левандовському і Петру Зелінський зусиллями яких і була здобута нічия в Італії. В атаці дует склали два “італійця” Аркадіуш Милик з Наполі і Кшиштоф Пьятек з Дженоа, який лідирує в суперечці бомбардирів Серії А.

Перший небезпечний момент господарі створили на 11-й хвилині. Милик добре вистрибнув і завдав небезпечного удару головою, але м’яч пройшов поруч зі штангою.
Голи в матчі були забиті в другому таймі. Ледве розпочалася друга половина, як ірландська збірна відкрила рахунок. Форвард Айден Обрайан добре зіграв на випередження і головою відправив м’яч під поперечину.

У поляків було достатньо часу відігратися, але зробили вони це лише на останніх хвилинах матчу. Вийшовши на заміну, 28-річний півзахисник англійського Лідса Матеуш Кліх зіграв в стінку з Каролем Лінетт, увірвався в штрафний майданчик і легко переграв голкіпера.
Єжи Бржечек, головний тренер збірної Польщі:
– Матч пройшов так, як я і очікував. Я розумів, що важко буде в позиційній атаці закинути м’яч за спину захисникам. Так і сталося. Ми заздалегідь знали, що зіткнемося з гострими контратаками суперника. Дуже шкода першого створеного моменту, коли мінімально помилився Милик. Тим більше, що ми довго потім не могли створити такі небезпечні моменти. Чому? Тому, що ми дуже швидко підходили до першої лінії атаки і не мали змоги для маневрів з м’ячем. На початку другого тайму ми отримали гол, але не втратили голови. Ми грали до кінця. До кінця був спокій, до кінця була віра, що мене дуже радує. Я спокійний за цю команду.

Що ж стосується турніру Ліги Націй, то в групі 3 Ліги А збірна Португалії перемогла італійців – 1: 0 і з 3-тя очками очолила турнірну таблицю. У збірних Польщі та Італії по 1 очку. У жовтневої сесії збірну Польщі чекають найважливіші, домашні матчі: 11 жовтня, в Хожуві, з португальцями і 14 жовтня, там же, зі «Скуадрою адзуррою». Вигравати треба обидва поєдинки!
Ще одне цікаве для польського футболу подія відбулася у відбірковому турнірі «молодіжки», збірної Under-21. Молоді польські футболісти перемогли в Гельсінкі збірну Фінляндії – 3: 1. Дублем відзначився центральний захисник столичної Легії Матеуш Вітеска, а ще один гол, з пенальті, забив форвард італійської Сампдорії Давид Ковнацкій. Команда, очолювана Чеславом Міхневич в 8-и матчах відбіркового турніру Євро-2019 не програла жодного разу, вигравши 5 матчів і тричі зігравши внічию. У турнірній таблиці групи 3 польські футболісти набрали 18 очок і лише на одне очко відстають від збірної Данії. 12 жовтня, в данському Ольборзі відбудеться вирішальний матч за перше місце в групі, переможець якого отримає путівку на фінал Євро. Удачі молодим польським футболістам!