В Європі проведені поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, після яких одна команда з Польщі ще на один крок наблизилася до заповітного фіналу, а інша, в драматичній боротьбі, залишає турнір.

Зеніт Санкт-Петербург – Скра Белхатув 3: 1 (25:22, 21:25, на 25:20, 25:20). Золотий сет 11:15. Перший матч 1: 3.

Скра Белхатув: Кочановский – 18, Ебадіпур ​​- 15, Влажли – 14
Арбітри Рапісарда (Італія) / Фернандес Фуентес (Іспанія). Санкт-Петербург. Sibur Arena. 5 123 глядача
Срібний призер минулого польського чемпіонату, перемігши на рідній арені з хорошим рахунком 3: 1, мав певний психологічний перевагу в матчі-відповіді, в «північній столиці» Росії. Підопічні Роберто Пьяцца, безумовно, билися з російським клубом протягом матчу, але в голові, звичайно ж, тримали можливий «золотий сет». Так і сталося, справа дійшла до вирішального тай-брейка, на якому польські волейболісти виявилися сильнішими за своїх опонентів.

Роберто П’яцца, головний тренер Скра Белхатув:
– Звичайно, я щасливий зараз. Це була неймовірна перемога, я дуже пишаюся своїми гравцями. Кожен день я намагаюся їх поліпшити. Вони показали чудову гру в «золотому сеті». В деякі моме6нти я відчував себе захопленим глядачем, а не тренером.

Зеніт Казань – Трефл Гданськ 2: 3 (23:25 23:25 25:23, 29:27, 15:17). Золотий сет 15:12. Перший матч 3: 2
Трефл Гданськ: Муза – 26, Шотт – 18
Арбітри Гуйлле (Франція) / Шюрманн (Ліхтенштейн). Казань. Saint Petersburg. 3 300 глядачів
Дружина з Гданська провела виключно завзятий поєдинок у Казані проти чинного переможця Ліги чемпіонів і у неї «золотий сет» виявився не таким щасливим, як у колег з Белхатува.
Команда Андреа Анастазі виграла перші два сети в виключно впертій боротьбі, а третьому сеті мала 4 (!) Матч-бола, які досвідчений суперник зумів відіграти і взяти сет. І далі боротьба на майданчику точилася непроглядна і справа дійшла до тай-брейка, який волейболісти з Гданська виграли. Далі пішов ще один тай-брейк, той самий «золотий сет», який вже був на користь господарів, а з ним і путівка до півфіналу Ліги чемпіонів. Дуже прикра поразка симпатичного польського клубу.
Андреа Анастазі, головний тренер Трефл Гданськ:
– Не скажу, що я задоволений, оскільки ми були дуже близькі до того, щоб обіграти сильну команду з Казані. Для нас, як для маленького клубу, це відмінна можливість показати себе в Лізі чемпіонів. Минулий сезон був чудовий, але з тих пір наш склад значно змінився, з’явилося багато нових гравців. Наша команда зіграла дуже добре проти Зеніту. На жаль, вони були трохи краще нас. Їх великі зірки готуються до нових битв, але і ми теж відпочивати не будемо.

У півфінальних матчах Ліги чемпіонів, які пройдуть 2-4 і 9-11 квітня, Скра Белхатув битиметься з однією з кращих команд турніру і Європи, італійської Кучино Любі Чивитанова. Перший матч пройде в Белхатуві. На груповому етапі італійський клуб виграв всі 6 матчів, в тому числі і у польського чемпіона Закса Кенджезін – Козле, а в чвертьфіналі впевнено подолав бар’єр московського Динамо – 3: 2 і 3: 0.
До фіналу залишилося два непростих кроку і наш портал розповість про ці кроки польської команди.