Наближається розв’язка в турнірі Кубка Польщі з футболу, переможець якого отримує путівку в Лігу Європи. На поточному тижні були зіграні півфінальні матчі і названі фіналісти.
Ягеллонія Білосток – Медзев Легніца 2: 1 Тарас Романчук, 61, 90 + 1 – Петтері Форселл, 78
Арбітр Павло Гіль (Люблін). Білосток. Białystok City Stadium. 18 115 глядачів
У чемпіонаті Польщі суперники вирішують різні завдання: Ягеллонія веде запеклу боротьбу за потрапляння в ТОП-8, а Медзев знаходиться ближче до небезпечної зони. Поєдинок в Білостоці вийшов наполегливим і перемогу господарям приніс гол колишнього українського футболіста Тараса Романчука в компенсований час. Втім, і перший гол теж на рахунку 27-річного півзахисника.
Ягеллонія Білосток втретє в своїй історії виходить у фінал Кубка країни. У далекому 1989 році «Яга» програла варшавської Легії – 2: 5, а в 2010 році команда, керована тоді Міхалом Пробіерцем (нинішній наставник Краковії) перемогла в фіналі Погонь Щецин – 1: 0.
Ракув Ченстохова – Лехія Гданськ 0: 1 Артур Собьех, 17
Арбітр Шимон Марчіняк (Плоцьк). Ченстохова. Municipal Football Stadium Raków. 4 820 глядачів
У другому півфіналі грали лідери польської першості: Лехія Гданськ – Extraklasa, Ракув Ченстохова – Першого дивізіону. Дружина з Сілезького воєводства сенсаційно пробилася на півфінальну стадію Кубка, вибивши в чвертьфіналі чинного володаря трофея, варшавську Легію, в овертаймі. Півфінальний поєдинок в Ченстохова вийшов наполегливим і долю володаря путівки в фінал визначив єдиний гол, який забив досвідчений форвард гостей Артур Собьех.
Лехія Гданськ також втретє виходить у фінал Кубка Польщі та також має в історії один трофей – в 1983 році. До речі, після цієї перемоги «гданьские леви», в Кубку володарів Кубків зіграли з легендарним Ювентусом і поступилися йому – 0: 7, 2: 3.
Фінальний матч Кубка Польщі відбудеться 2 травня, на головному стадіоні країни – Stadion Narodowy у Варшаві.