
Чинний чемпіон Польщі і володар Кубка країни Легія Варшава знаходиться в пошуках нового тренера. Погляди керівництва клубу звернулися в Україну, а саме на Мирона Маркевича, добре відомого по роботі з харківським Металістом і Дніпром, повідомляє FootballHub.
Відомо, що представники польського клубу контактували з 67-річним фахівцем, але підсумки переговорів невідомі. В даний час обов’язки головного тренера виконує хорват Ден Клафуріч, який прийняв керівництво командою на самому фініші турнірів, в яких Легія здобула перемоги.
Маркевич є одним з кандидатів на посаду керманича Легії і його перевагою є те, що він вільно володіє польською мовою. В даний час Мирон Маркевич є головою комітету національних збірних Федерації футболу України.