Після третього туру Championship round в польському футбольному чемпіонаті в турнірній таблиці змінився лідер.

Столична Легія, чинний чемпіон країни, використавши осічки конкурентів і вигравши свій матч стала на чолі пелотону. Підопічні Деяна Клафурича приймали на домашньому Stadion Wojska Polskiego Корону Кельце, та на очах майже 21 000 глядачів здобули перемогу – 3:1. Авторами голів стали 18-річний півзахисник Себастян Шиманський, один з бомбардирів команди Ярослав Незгода і сербський півзахисник Мирослав Радович, який реалізував пенальті. Лише після цього словенець Горан Цвиянович спромігся на гол престижу. Легія набрав 60 очок і, як ми вже сказали, очолила чемпіонську гонку.

Екс – лідер чемпіонату, Лех Познань, поступився на домашньому INEA Stadion, при більш ніж 28 500 вболівальників Гурнику Забже – 2:4. Варто відзначити, що гості, до 73-й хвилині матчу вели з рахунком 4:0, після точних ударів Марціна Уриновича, молодого захисника Матеуша Витески, Шимона Матушека і Даміана Кадзиора. «Залізничникам» вдалося відквитати два голи, але це нічого не змінило. Авторами голів у господарів стали українець Олексій Хобленко і Мачиеш Гажос. У Леха залишилося 58 очок і команда Ненада Бьелицы займає друге місце.

Програла свій матч і Ягеллонія Білосток, поступилася на Stadion Miejski Віслі Краків – 0:1. Велика частина з 15 500 глядачів у Білостоці були пригнічені, коли хорват Зоран Арсенич, на 83-й хвилині забив переможний гол. Адже у їхніх улюбленців був шанс забити першими, але словенець Роман Безяк, на 61-й хвилині не реалізував пенальті. У Ягеллонії залишилось в активі 57 очок.

В ще одному матчі туру Вісла Плоцьк програла вдома Заглембе Любін – 1:2.

Не втратили шанси на медалі і єврокубки Вісла Плоцьк і Гурнік Забже, які набрали 53 очки. У Заглембе Любін – 49, Корони Кельце і Вісли Краків – по 48.

У четвертому турі Championship round відбудеться перший з трьох великих матчів лідерів, який буде гратися в Білостоці.

5 травня. 20.30. Вісла Плоцьк – Лех Познань. Stadion im. Kazimierza Górskiego

6 травня. 15.30. Заглембле Любін – Гурнік Забже. Stadion KGHM Zagłębia

6 травня. 15.30. Корона Кельце – Вісла Краків. Kolporter Arena

6 травня. 18.00. Ягеллонія Білосток – Легія Варшава. Stadion Miejski

А 2 травня, на Stadion Narodowy у Варшаві, відбудеться фінальний матч на Кубок Польщі, в якому зустрінуться чинний переможець турніру Арка Гдиня і Легія Варшава. Початок матчу о 16.00.

Автор: Юрій Лучицький